Tvorba www stránek, prezentací a eshopů

Nemáte na internetu vlastní prezentaci? Vaši zákazníci marně hledají na internetu informace o vaší firmě? Pak je nejvyšší čas s tím něco udělat! My vám rádi vytvoříme internetovou prezentaci vaši firmy za velice příznivých cenových podmínek.

Tvorba www stránek a internetových prezentací – nabízíme vám webdesign od jednoduchých internetových stránek v redakčním systému WordPress až po dynamické stránky a internetové aplikace, které vyvíjíme pomocí technologie ASP.NET MVC a databáze MS SQL.

Nabízíme vám na výběr z mnoha profesionálních grafických návrhů pro vaši internetovou prezentaci. Vyberte si z galerie několika tisíc grafických šablon nebo šablon prezentací.

Cena prezentace závisí na obtížnosti požadovaného designu a na rozsahu prezentace. Přesná cena bude s vámi dohodnuta na základě vašich konkrétních požadavků.

Pro zpracování návrhu prezentace potřebujeme mít k dispozici veškeré materiály, které odrážejí vaši firemní identitu (propagační materiály, vizitky, grafický manuál, atp.) – viz. potřebné podklady pro návrh prezentace a postup realizace zakázky.

black

Neváhejte se na nás obrátit

V případě zájmu o naše služby nebo konzultaci nás neváhejte kontaktovat.