All Phones Data Suite (EXE, 830 kB)

Jednoduchý český software na správu telefonního seznamu a posílání SMS.

Ovladač modemu pro Alcatel 50x a 70x (ZIP, 2 kB)

Ovladač modemu pro mobilní telefony Alcatel OT50x a OT70x.

Ne-tool

Program pro přeflashování telefonů Ericsson T10, T18 a a1018.

Prohlížeč bankovních výpisů ČSOB (v1.13) (ZIP, 1219 kB, freeware)

Program pro prohlížení výpisů z účtu u ČSOB (bývalá IPB) v elektronickém formátu ABO. Výpisy jsou uživatelům zasílány v rámci služeb ČSOB Homebanking 24 (bývalý IPB HOMEBANKING) a GSM Banking. Program lze použít i pro zobrazení výpisů jiných bank, které jsou ve formátu ABO (*.gpc). Popis programu a instalace je v souboru readme.txt zapakovaném společně s instalací v archívu.

Program vznikl v roce 1999, kdy bývalá IPB nenabízela ještě žádný program pro prohlížení těchto výpisů. V součastnosti je s aplikací ČSOB Homebankingu 24 distribuován ČSOB GPC prohlížeč.

ACDSee 8 Photo Manager

ACDSee Photo Manager je další verzí populárního prohlížeče a editoru obrázků ACDSee. Program obsahuje funkce pro prohlížení, úpravy, prezentaci a archivaci digitálních fotek a obrázků. Podporováno je více než pět desítek různých grafických a multimediálních formátů. Nová verze ACDSee obsahuje například více funkcí pro hromadné úpravy obrázků, podporuje sdílení fotografií prostřednictvím mobilních telefonů a spolupracuje třeba také s dokumenty ve formátu PDF a Flash.

TuneUp Utilities 2006

Software pro optimalizaci, opravu a uživatelské nastavení vašich Windows XP, 2000, Me a 98. Ke stažení je i 30-denní zkušební verze.

SubmitWolf CZ

Program SubmitWolf je profesionální průvodce propagace internetových stránek. Dokáže vybudovat Váš profil a zvýšit provoz na Vaší internetové stránce registrací Vašich URL adres pomocí více než 1500 vyhledávacích služeb a adresářů odkazů.