-  Publikační systémy  -  Internetové prezentace  -  Webové šablony  -
 Mapa webu  -

Optimalizace pro vyhledávače (SEO), linkbuilding

Internetová prezentace splňuje nejlépe svůj účel, pokud přitáhne co nejvíce návštěvníků, kteří se promění ve vaše zákazníky a rádi se k vám vracejí. K tomu nestačí mít na internetu pouze vlastní firemní prezentaci, ale návštěvníci ji musí také nalézt. Většina návštěvníků přichází na vaše internetové stránky z vyhledávače. Po zadání klíčové slova do vyhledávače návštěvník prochází prvních několik webů ve výsledcích vyhledávání. Pokud se váš web zde nenachází, o návštěvníka přijdete. Nabízíme proto pro vaše weby a internetové prezentace služby v oblasti optimalizace pro vyhledávače (SEO), registrace do katalogů nebo linkbuilding (budování zpětných odkazů).

Optimalizace pro vyhledavače (Search Engine Optimization, zkráceně SEO) je označení, které se v současnosti pro tyto služby používá a které je postupně vytlačováno termínem - marketing založený na vyhledavačích (Search Engine Marketing, zkráceně SEM). Termínem linkbuilding se označuje proces budování sítě zpětných odkazů, které odkazují na vaše stránky. Do linkbuildingu patří mimo jiné činnosti jako registrace do katalogů a výměna odkazů s weby podobně tématicky zaměřenými.

Video trénink ZDARMA

Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače neboli SEO je kontinuální a dlouhodobý proces. Na začátku procesu optimalizace pro vyhledávače by měla být provedena SEO analýza, která poskytne kompletní informace o nedostatcích a chybách na internetových stránkách (tzv. on-page faktory) a dále rozebere vnější vlivy ovliňující vyhledatelnost stránek (tzv. off-page faktory), což je hlavně indexace stránek ve vyhledávačích, registrace do katalogů a existující zpětné odkazy. Optimalizace pro vyhledávače dále nespočívá pouze v dosažení předních pozic ve výsledcích vyhledávání, ale dlouhodobě v budování kvalitního obsahu stránek, který přivede na stránky návštěvníky a jejich přeměnu na vaše zákazníky.

SEO analýza

Cena od 3 000,- Kč (bez DPH)
 • specifikace a analýza klíčových slov, na které je vhodné se zaměřit
 • analýza stránek konkurence ve výsledcích vyhledávání
 • zjištění stávajících pozic stránek ve vyhledávačích na požadovaná klíčová slova
 • analýza obsahu stránek a technický parametrů stránek (např. kvalita zdrojového kódu, struktura webu, atd.)
 • návrh a příp. realizace úprav stránek (zlepšení on-page faktorů)
 • shrnutí současného stavu a návrh řešení pro zlepšení off-page faktorů (linkbuilding, registrace v katalozích, budování zpětných odkazů)
 • kontrola výsledků optimalizace včetně zaslání reportu zákazníkovi (po 2 - 3 měsících)
 • napište si o zaslání ukázkové analýzy

Linkbuilding

 • úvodní analýza klíčových slov prezentace a návrh optimálního názvu a popisu prezentace pro registraci v katalozích (cena 1000,- Kč bez DPH - v případě zpracování SEO analýzy se cena neúčtuje)
 • manuální registrace stránek do katalogů (cena 15,- Kč / odkaz)
 • kontrola příp. oprava registrace v katalozích, výběr nejvhodnějších kategorií pro registraci
 • budování zpětných odkazů formou výměny odkazů (cena 30,- Kč / úspěšně vyměněný odkaz)
 • kontrola výsledků registrace včetně zaslání reportu zákazníkovi

PPC reklama ve vyhledávačích


Zaslání cenové nabídky:

Pokud chcete znát bližší informace, zaslat ukázkovou analýzu nebo máte zájem o sestavení konkrétní nabídky, neváhejte a kontaktujte nás pomocí následujícího formuláře.

Požadované služby (*) SEO analýza (informace)
Linkbuilding (informace)

(specifikujte přibližný rozsah prezentace - počet stránek a možný počet klíčových slov pro optimalizaci)
Ukázková analýza máme zájem o zaslání ukázkové analýzy
Kontaktní osoba
Telefonní kontakt 
Zadejte prosím kontrolní číslo z obrázku.
* povinné údaje  
2000 © terc.cz, email: , Pardubice